Mateřská škola Sady


Co nás čeká v září 2021.

Středa 15.9.

Děti ze třídy Včelek pojedou do Slováckého muzea na výstavu „TAJNÝ ŽIVOT PLYŠOVÝCH MEDVÍKŮ“ . Odjíždíme v 9 hodin MHD.

Středa 22.9.

Náš první společný výlet 🙂 je tady! Ve středu 22.9. pojedeme s dětmi do Buchlovic do Záchranné stanice navštívit n Sovici sněžní, kterou jsme adoptovali a také ostatní zvířátka, která jsou ve stanici umístěná.

Odjíždět budeme po svačince v 8.45 objednaným autobusem od mateřské školy. Přiveďte proto prosím děti včas, aby se stačily v klidu nasvačit a připravit k odjezdu. Návrat je naplánován na 11.30.

Dětem s sebou připravte : batůžek, pití v dobře uzavíratelné láhvi, jeden malý oplatek, pláštěnku, sportovní oblečení a obuv.

Děkujeme za spolupráci

Středa 29.9.

Začíná „SPORŤÁK“ – jezdit budou pouze předškolní děti. Děti začínají gymnastikou a budou s sebou potřebovat : batůžek, děvčata legíny a tričko, kluci tepláky a tričko, vhodnou obuv ( cvičky, tenisky se světlou podrážkou), pití v uzavíratelné láhvi, roušku. Odjíždět budeme v 8 hodin, svačinku povezeme s sebou. Prosíme přiveďte děti včas. Děkujeme za spolupráci

Komentáře nepovoleny.